SPEED READER PL 2.0

PLN od 69, 90

SPEED READER PL 2.0

Klikając przycisk "Zamów teraz" zamawiasz pakiet SPEED READER PL 2.0 w wersji do pobrania z Internetu. W kilka minut po dokonaniu płatności na Twój email zostanie wysłana licencja z linkiem do pobrania programu oraz faktura VAT. Jeśli chcesz otrzymać wersję pudełkową programu – prosimy zaznaczyć opcję pod przyciskiem.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor 500 MHz
 • Windows XP SP3/Vista/7
 • 256 MB RAM
Proste lekcje i ćwiczenia
Zaprojektowany dla czytelników w każdym wieku
Jestem przekonany, że każdy chciałby czytać szybciej niż robi to obecnie. Pakiet SPEED READER PL 2.0 zaprojektowaliśmy więc tak, abyś mógł z niego korzystać niezależnie od tego czy jesteś uczniem, studentem, czy też chcesz zrealizować jakiś trudny cel. Opanowanie technik szybkiego czytania pomoże Ci efektywniej przyswajać wiedzę w celach naukowych i biznesowych, ale warto zaznaczyć, że nie utracisz przez to przyjemności z czytania. Te same techniki można z powodzeniem stosować do czytania ulubionych powieści do poduszki.
Rekomendowany przez autorytety naukowe
Poprzednia edycja pakietu SPEED READER PL zdobyła tytuł Produktu Roku magazynu CHIP. Skorzystało z niej ponad 150 tys. osób. Program ma poparcie dr Zdzisława Szkutnika - autora wielu książek i publikacji podejmujących tematykę technik szybkiego czytania.
Wykorzystaj swój potencjał
Z naszych badań wynika, że średnia prędkość czytania mieści się w granicach od 180 do 220 słów na minutę. Dzięki odpowiedniemu treningowi każdy człowiek jest w stanie czytać 2 do 5 razy szybciej. Bądź jednak świadom, że szybkie czytanie to nie zestaw magicznych zaklęć. Szybkie czytanie to trudny, ale i ciekawy trening, który przyniesie Ci wiele satysfakcji. W pakiecie SPEED READER PL 2.0 przedstawimy Ci kilkadziesiąt kategorii ćwiczeń, które wprowadzą Twój umysł na sprinterskie tempo działania.
Odkryj złe nawyki czytelnicze
Obejmij wzrokiem większe grupy słów
Gdy uczyliśmy się czytać mówiono nam by składać litery tak, aby w naszym umyśle pojawił się wyraz. Po osiągnięciu wprawy zaczęliśmy odczytywać całe wyrazy, a składanie lister przestało być już potrzebne. Jednym z głównych założeń szybkiego czytania jest pójście o krok dalej - SPEED READER PL 2.0 wyćwiczy w Tobie nawyk odczytywania grup słów zamiast pojedynczych wyrazów.
Wyeliminuj fonetyzację
Zdecydowana większość ludzi wymawia w myślach to, co czyta. Proces ten nazywa się fontetyzacją (subwokalizacją). Przez fonetyzację ograniczamy prędkość czytania do prędkości, z jaką jesteśmy w stanie mówić.
Nie cofaj wzroku na przeczytane już fragmenty
Kolejnym przykładem problemu, który należy rozwiązać w drodze do czytania szybciej są powroty wzroku na przeczytane już fragmenty tekstu. Gdy zaczniesz czytać szybciej Twojemu umysłowi będzie łatwiej skoncentrować się na tekście. Teraz pewnie ciężko Ci w to uwierzyć, ale czytając szybciej - zdecydowanie więcej pamięta się z tekstu.
Krok po kroku przejdź przez lekcje
Sprawdź swoje obecne możliwości
Kurs rozpoczyna się testem szybkości czytania i zrozumienia tekstu. Dzięki regularnym sprawdzianom będziesz mógł monitorować czynione postępy.
Poznaj narzędzia, którymi dysponujesz
PRESENTER to jeden z najważniejszych modułów pakietu SPEED READER PL 2.0. Umożliwia Ci on wygodne czytanie dowolnych tekstów - książek, artykułów ze stron internetowych oraz dowolnych tekstów skopiowanych do systemowego schowka. W programie możesz ustalić z jaką prędkością ma on wyświetlać zadany tekst, jaką szerokość linii tekstu jesteś w stanie objąć przy jednym zatrzymaniu wzroku, ustalisz też wielkość czcionki. Program został przygotowany tak, aby proces czytania przebiegał bezbłędnie - zgodnie ze wszystkimi założeniami szybkiego czytania. Do każdej czytanej książki możemy wkładać zakładki - pozwala to na zaznaczenie ważnych fragmentów, zanotowanie pomysłów pojawiających się w trakcie czytania, czy po prostu fragmentu na którym kończymy czytanie książki.
Czytaj, ćwicz, obserwuj swoje nawyki
Niezależnie od lekcji - w pakiecie SPEED READER PL 2.0 znajdziesz moduły nastawione na trenowanie określonych zdolności. Mamy tutaj "Trening pamięci", "Gimnastykę oka", "Trening pola widzenia" oraz "Trening podtrzymujący zdobyte umiejętności". Każdy z modułów treningowych zawiera precyzyjnie dobrany zestaw ćwiczeń, który pozwoli Ci z powodzeniem trenować rzeczy, które sprawiają użytkownikom największe trudności. "Trening podtrzymujący zdobyte umiejętności" pomoże Ci utrzymać wysoką formę po zakończeniu kursu.
Korzystaj ze zdobytej wiedzy przez całe życie!
Realne, osiągalne cele
Nie możemy obiecać Ci, że niedługo będziesz czytał 10 razy szybciej. Możemy jednak zagwarantować, że poznasz efektywne techniki czytania, które będą służyły Ci już do końca życia.
15 minut ćwiczeń dziennie
Przez moduły lekcyjne staraj się przechodzić w tempie 2 lub 3 lekcji tygodniowo. Staraj się jednak ćwiczyć każdego dnia. Wystarczy kilkanaście minut dziennie!
Gwarancja zwrotu pieniędzy
SPEED READER PL 2.0 to kurs budowany przez kilka lat. Obserwowaliśmy wyniki tysięcy użytkowników. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z efektów jego działania. Pozwala nam to zaoferować Ci 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli po 30 dniach regularnych ćwiczeń stwierdzisz, że Twoja prędkość czytania nie zwiększyła się - zwrócimy Ci pieniądze!
Jak wygląda SPEED READER PL 2.0?
Co dokładnie kupuję?
Nowe, zafoliowane pudełko (lub przesyłana przez e-mail licencja) z programem SPEED READER PL 2.0, czyli:
 • Rekomendowany naukowo, komputerowy kurs szybkiego czytania
 • Sprawdziany szybkości czytania i testy zrozumienia
 • 38 kategorii ćwiczeń
 • 14 lekcji
 • Czytelne wykresy przedstawiające Twoje postępy
 • Motywująca do działania, wirtualna trenerka
 • Obsługa wielu użytkowników
 • Możliwość eksportu i importu konta użytkownika
 • Darmowe aktualizacje poprawiające zgłoszone błędy
 • Moduł Presenter, który od razu umożliwia Ci czytanie 2, 5 czy 10 razy szybciej niż zwykle